Hakkımızda

Hakkımızda

TEMAS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, konularında uzman genç ve dinamik ekibi ile gümrük müşavirliği ve danışmanlık hizmeti sunmakta ayrıca geliştirdiğimiz stratejiler ve detaylandırdığımız uygulamalar ile iş ortaklarımız için ideal bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. İşiniz bize emanettir. Hızlı, çözüm odaklı , güncel mevzuata uygun doğru çözümler üreten yaklaşımlarımızla sizlere en kısa sürede daha iyi ve özverili hizmet verebilmek ana prensibimizdir.

Faaliyete geçtiği günden itibaren teorinin yol göstericiliği ile pratiğin öğreteciliğini birleştirmiş, gelişerek değişmeyi ilke edinerek kendi kültürünü oluşturmuştur. Tüm çalışanlarımız kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul etmiş ve bu doğrultuda hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bizim için kalite bir yaşam biçimidir. Kaliteli hizmet ise varolmamızın temelidir.

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Kurumların kalitesi, kurum kültürünün, çalışanların ve uygulanan sistemin bileşkesidir. Yanlış pratikler sonucu oluşan düşünce ve yaklaşımlar, sorunları çözemeyeceği gibi yeni sorunlara zemin yaratmaktadır.

 

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı gümrük müşavirliği şirketi olmak, Hizmet kalitemizle firmaların birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,

 

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; Güvenirlilik ve İş ahlakı, Müşterilerimizin menfaatini en üst seviyede tutmak, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Temas Gümrükleme müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

 

Değerlerimiz

Müşteri odaklı ,takım çalışmasına inanan , dürüst ve şeffaf, çalışan personelinin gelişimini destekleyen, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı , yaratıcı, dinamik olmak temel değerimizdir.

 

İlkelerimiz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde;
Güvenirlilik ve İş ahlakı, 
Müşterilerimizin menfaatini en üst seviyede tutmak,
Bireye ve topluma saygılı,
Hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı,
Sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak 
Mevzuatlara uygun işlemleri yapmak,
Etik kurallarını her zaman ve her koşulda uygulamak,
İnsana ve doğaya zarar verecek sonuçlar doğuracak işlemleri yapmamak,
Çalışmalarının her aşamasında şeffaf olmak
Üstlendiği işe tutku ile sarılmak.